La oferta ya no está activa.

Stanowisko administracyjno-biurowe Torrevieja (Alicante)

  • Torrevieja (Alicante)
  •   Inscripción cerrada
Crear alerta
Inscripción Cerrada
  • Experiencia

    Al menos 1 año de experiencia

  • Salario

    Retribución sin especificar

  • Área - Puesto

    Administrativos y secretariado

    • Administrativo
  • Categoría o nivel

    Empleado

  • Vacantes

    1

  • Inscritos

    10

Descripción de la oferta

Proceso de selección continuo.

Funciones

Zakres obowiazków:

- realizowanie zadan administracyjno-biurowych,

- porzadkowanie dokumentów,

- obsluga poczty oraz rozmów telefonicznych,

- kompleksowe wsparcie przelozonego w codziennych zadaniach,

- przyjmowanie Klientów,

- dbanie o dobra komunikacje w biurze,

- wspólpraca z firmami zewnetrznymi,

- zaopatrzenie biura,

- wprowadzanie ofert nieruchomosci na strone oraz ich aktualizacja,

- wspólpraca z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarzadcami nieruchomosci, fotografami,

- posrednictwo w transakcjach sprzedazy oraz wynajmu nieruchomosci,

- godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Requisitos

Oczekujemy:

- dobrej znajomosci jezyka polskiego, hiszpanskiego i angielskiego (dodatkowe jezyki mile widziane),

- prawa jazdy kategorii B,

- sprawnej obslugi pakietu Office,

- kreatywnosci, zaangazowania i zapalu do pracy,

- umiejetnosci wspólpracy z zespolem,

- doswiadczenia w sprzedazy i obsludze klienta,

- umiejetnosci skutecznej komunikacji i pracy pod presja czasu,

- samodzielnego rozwiazywania problemów i elastycznosci w dzialaniu,

- wysokiej kultury osobistej.

Se ofrece

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o prace na pól etatu (z mozliwoscia przejscia na pelen etat),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szerokie mozliwosci rozwoju,

- prace w najlepszym Polskim biurze nieruchomosci.

Carisma Design S.L

Firma Carisma. Od 26 lat pomaga Klientom z Polski znalezc i kupic najbardziej atrakcyjne nieruchomosci w slonecznych krajach Europy, a w szczególnosci w Hiszpanii. Bedac polska firma od lat dzialajaca w Hiszpanii, zaliczamy sie do grona wiodacych agencji nieruchomosci na tym rynku.

  • Orihuela Costa
  • Inmobiliarias
  • Carisma Design S.L

Inscribirme en esta oferta

Para crear una alerta debes iniciar sesión o regístrate